11 Nisan 2013 Perşembe

Lemi'den aldığı reklâmla Bulunmaz'a saldıran Demirkanlı'ya net yanıt!


YAKINDA ÇOK YAKINDA PEK YAKINDA!

***


Ayrıca bakınız:


Sosyalist Sanatçı Hilmi Bulunmaz'a HAKARET ettiği için Bulunmaz tarafından hakkında açılan şimdilik üç (rakamla 3) davası bulunan ve Hilmi Bulunmaz'a 50.000,00 TL manevi tazminat parası ödeme olasılığı bulunan Şüpheli Sanık Davalı Mustafa Şükrü Demirkanlı, Hilmi Bulunmaz'a 
HAKARET ederken yakalanan "DEDE HUKUK BÜROSU VE DANIŞMANLIK" şirketiyle LİNÇ imzacısı Ömer Faruk Kurhan'ın avukatı Eyyüp Fırat Kuyurtar'ın adlî yargılanmasını, ne kadar büyük çaba harcarsa harcasın asla ve kesinlikle önleyemez!

Davalı Demirkanlı Lemi'den aldığı reklâmla Bulunmaz'a saldırıyor!


Bulunmaz, yaklaşık olarak bir yıl önce bahçesinde yaralanmıştı!...


Davalı Mustafa Şükrü Demirkanlı'ya göre Bulunmaz aşağıdaki şu sözü İnternet'te yazmış, İnternet'e (Google'a) göre asla yazmamış!


Müdür K. Lemi Bilgin'in desteğiyle milim milim yürüyen sistemi tam beş madde hâlinde şöyle anlatıyoruz: 1 - İstanbul Devlet Tiyatrosu reklâm kuleleri ticarî kuruluşlarca işgâl ediliyor! 2 - McDonald's işgâl altındaki reklâm kulelerine reklâm (para) veriyor! 3 - Devlet Tiyatroları Genel Müdürü K. Lemi Bilgini, McDonald's'tan alınan reklâm (para) ile LİNÇ KAMPANYASI ana sponsorlarından Tiyatro... Tiyatro... Dergisi'ni besliyor! 4 - K. Lemi Bilgin'nin verdiği reklâmla (parayla) beslenen Tiyatro... Tiyatro... Dergisi, Kültür Eski Bakanı Ertuğrul Günay'ı "KAPAK ADAMI" yapıyor! 5 - Kültür Bakanlığı ve bu bakanlığa bağlı Devlet Tiyatroları'ndan sürekli olarak reklâm (para) alan Tiyatro... Tiyatro... Dergisi, resmî web sitesinde Sosyalist Sanatçı Hilmi Bulunmaz'a aralıksız saldırıyor!!!


Lemi'nin verdiği reklâmlarla beslenen Tiyatro... Tiyatro... Dergisi, inandırıcılığını hızla, hem de şimşek hızıyla yitirmeye başlayınca, Coşkun Büktel'e de iğrenç, korkunç, tiksinç ve yoz iftiralar atıyor!...


Bulunmaz Tiyatro Genel Sanat Yönetmeni Sosyalist Sanatçı Hilmi Bulunmaz diyor ki: "Osmanlı Padişahları'nın ince mesleklerinden ders çıkaramayan ABDullah Gül, Recep Tayyip Erdoğan'a; Recep Tayyip Erdoğan, Ömer Çelik'e; Ömer Çelik, Lemi Bilgin'e; Müdür K. Lemi Bilgin, LİNÇ KAMPANYASI ana sponsorlarından Tiyatro... Tiyatro... Dergisi'ni yayınlamaktan başka hiçbir ciddi işe asla imza atamayan kişilere yol veriyor ve böylelikle ülkemiz hızla, hem de şimşek hızıyla ceset hâline gelip, çürüyüp küflenerek yok oluyor!"